KVALITNÉ PRODUKTY, Z KTORÝCH SI VYBERIETE

Pracovné odevy

Sú základným ochranným prostriedkom pri práci. V našej ponuke nájdete rôzne monterkové kolekcie pre dospelých aj deti, reflexné odevy, bundy a vesty, ochranné overaly, rôzne voľnočasové oblečenie či tričká, mikiny a polokošele.

Pracovná obuv

Široká škála ochrannej obuvi navrhnutej na zaistenie bezpečnosti a komfortu pri práci. V ponuke máme pracovnú obuv so špicou aj bez nej, ale i voľnočasovú obuv.

Pracovné rukavice

Ochrana rúk pri práci je dôležitým aspektom na chod celých procesov, preto sú v ponuke rukavice rôznych druhov. V ponuke určite nájdete rukavice, ktoré zodpovedajú Vašim parametrom.

Ochranné pomôcky

Dôležitou súčasťou ochranných pomôcok sú produkty na ochranu dychu, sluchu a zraku. V našej ponuke nájdete rôzne druhy okuliarov, štítov, prilieb, bezpečnostných postrojov a iných.

Drogéria a doplnky

V našej ponuke máme aj rôzne prípravky na ošetrenie pracovnej obuvi, ochranu a čistenie rúk, ale i čistiace prostriedky na bežné použitie.

PDF CERTIFIKÁTY

Kvalitné služby a dodržiavanie prísnych štandardov máte u nás podložené aj vypracovaným a prísne dodržiavaným systémom manažérstva kvality, ktorý pravidelne preverujeme na základe firemnej politiky. Dôverujte naším dlhoročným skúsenostiam.